Zespół kancelarii

radca prawny Michał Dryhynycz

r.pr. Michał Dryhynycz (OL-1933 - OIRP w Olsztynie)

Radca prawny i właściciel kancelarii. W zawodzie prawnika od 2015 roku. Absolwent magisterskich studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Stypendysta programu zagranicznej wymiany studentów Erasmus na Uniwersytecie w Walencji i Uniwersytecie Pablo de Olavide w Sewilli w Hiszpanii. Po odbyciu aplikacji radcowskiej i zdaniu egzaminu zawodowego wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. W stopniu biegłym włada językiem angielskim oraz średniozaawansowanym hiszpańskim.

Więcej na: SzukajRadcy.pl, Linkedin,

 
 

radca prawny dr Paweł Klonowski

r.pr. dr Paweł Klonowski (OL-2093 - OIRP w Olsztynie)

Radca prawny kancelarii. W zawodzie prawnika od 2011 roku. Doktor nauk prawnych i absolwent magisterskich studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta programu wymiany studenckiej Erasmus na Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität w Bonn w Niemczech. Wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. W zakresie działalności publicznej radny miasta Olsztyna oraz aktywista miejski. W stopniu biegłym włada językiem angielskim, średniozaawansowanym szwedzkim i podstawowym niemieckim.

Więcej na: Nauka PolskaSzukajRadcy.plLinkedin, Facebook

 

r.pr. Anna Klonowska-Dryhynycz (OL-1932 - OIRP w Olsztynie)

Radca prawny kancelarii. W zawodzie prawnika od 2015 roku. Absolwentka magisterskich studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Stypendystka programu zagranicznej wymiany studentów Erasmus na Uniwersytecie w Walencji i Uniwersytecie Pablo de Olavide w Sewilli w Hiszpanii. Po odbyciu aplikacji radcowskiej i zdaniu egzaminu zawodowego wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. W stopniu biegłym włada językiem angielskim, średniozaawansowanym hiszpańskim oraz komunikatywnym szwedzkim.

Więcej na: SzukajRadcy.pl, Linkedin,